Letenky snadno a rychle

Letenky snadno a rychle

V článku 4 typy dovolenkářů jsem popisovala různé druhy lidí podle toho, jak si zařizují dovolenou. Patříte do jedné z těchto skupin? Přemýšlíte, kam vyrazíte na dovolenou?
A jak si dovolenou zařídíte?

Pak jste tu správně. V tomto článku vám popíši jednu z variant, kterou se můžete nechat inspirovat.

Výhodné letenky

V poslední době se hodně rozmáhá prodej levných letenek. Existuje několik serverů, kde vám doporučí letenky, a co je momentálně výhodné. Mohu vám doporučit dva takové servery a to:

www.zaletsi.cz

www.cestujlevne.com

Na obou těchto stránkách najdete aktuální letenky do různých zemí světa včetně rezervačních systémů a kontaktního formuláře. Server zaletsi.cz provozuje kamarád, který obletěl svět a povedlo se mu sehnat letenky za velmi nízké ceny. Baví ho poskytovat informace a pomáhat s vyhledáváním a rezervací.

V případě, že byste si některé letenky vybrali a nevěděli, jak na to, můžete se na něho klidně obrátit, rád vám pomůže. Sama jsem si párkrát letenky z těchto akcí koupila a byla jsem nadšená z letenek na Srí Lanku za 12 tisíc, které se dříve pohybovaly od 15 tisíc výš.

Pokud byste o letenkách uvažovali, je dobré se podívat na tyto akce a konkrétní datum, ke kterému se letenky vztahují. Často bývají letenky levnější když nehledáte na konkrétní datum.

Můžete tak sehnat letenky pár měsíců dopředu za velmi pěkné ceny i do zemí, které jsou jinak celkem drahé.

Je tedy lepší (pokud to lze) si vybírat dovolenou podle ceny letenky a data, ve kterém je to za tuto cenu než shánět letenky na konkrétní datum. Je dobré letenky kupovat tak tři měsíce předem, pak už většinou ceny postupně stoupají. 3 měsíce před dovolenou je tedy optimální doba pro koupi.

Někdy se také stává, že letecké společnosti mají chybu v nabízených tarifech a tak vyjdou letenky ještě na mnohem méně peněz. V případě, že takovouto chybu objevíte, musíte reagovat hned a letenky hned koupit a zaplatit. V takových případech je potřeba vyčkat, jak se k tomu letecká společnost postaví.

Někdy zaplacené letenky platí a vy letíte, jindy společnost tyto letenky zruší a peníze vám pošlou zpět. Na takovéto chyby společnosti přichází celkem rychle, proto nesmíte moc dlouho přemýšlet.

Jindy vyjdou akce na určité období do určitých zemí, je dobré si zkontrolovat zda v té zemi v tom období nejsou nějaká období dešťů nebo podobně.

A jak s ubytováním?

Pokud máte koupené letenky a ubytování zatím hledáte, je výhodné se podívat na stránky www.booking.com, kde najdete levné ubytování ve spoustě místech. Je dobré si také provést registraci, pak vám zasílají ještě výhodnější tzv. tajné nabídky, které nejsou běžně vidět.

Stačí si pak zadat do vyhledávání oblast, kam pojedete a datum, kdy tam budete a pak vám průběžně budou chodit tajné nabídky na email, ze kterých si pak můžete vybrat výhodné ubytování.

Pokud rádi cestujete a máte chuť někam vyrazit, podívejte se na aktuální nabídku a hurá do světa.

Mladá žena, kterou nesmírně baví cestování, focení a užívání života a volných chvil. Vždy chtěla podnikat a řídit si čas podle svých možností a fantasií. Zajímá se o sport, informační technologie a krásy přírody. Více o mě zjistíte zde >>
Komentáře